KONST / Litografier / Grafiskt blad 15781034
nr 1578 1034
Mikael Persbrandt
(f. 1963), Sverige
Grafiskt blad, "Pojke på tåg (1985)". Signerad, numrerad 'Mikael Persbrandt 166/200'. Gicléetryck, 63,5x41,5 cm, yttermått inklusive ram: 85x60 cm. Skänkt av gallerist Matias Ibanez
Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 13 november 2023
kl 16:34:00
ledande budet*
13 nov
Specialauktion för Stadsbrudskåren
Läs mer om Specialauktion för Stadsbrudskåren
Mikael Persbrandt
Läs mer om Mikael Persbrandt